Pchli Targ na targowisku przy ul. Paderewskiego już w tę niedzielę, 19 maja
Już w najbliższą niedzielę miłośnicy antyków i staroci będą mieli okazję do wyjątkowych poszukiwań na targowisku przy ul. Paderewskiego. To tam odbędzie się kolejna edycja popularnego Pchlego Targu.
  1. Data wydarzenia: 19 maja
  2. Godziny otwarcia: od 8:00 do 16:00
  3. Wstęp i miejsca dla sprzedających: bezpłatne
  4. Okazja do kupna i sprzedaży unikatowych przedmiotów

Wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich atrakcji, przyciąga zarówno kolekcjonerów, jak i osoby pragnące pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów. Pchli Targ to miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – od zabytkowych mebli, przez porcelanę, aż po unikatowe książki czy biżuterię.

Organizatorzy z Urzędu Miejskiego podkreślają, że to doskonała okazja nie tylko do zrobienia zakupów, ale także do spotkania z innymi pasjonatami staroci. „Pchli Targ od dawna cieszy się w naszym mieście wielką popularnością. Jest to bowiem znakomita okazja, by nabyć jakiś urokliwy przedmiot, który ma swoją historię, a któremu nabywca może dać drugie życie” – mówią organizatorzy.

Warto pamiętać, że wszystkie miejsca na targowisku są udostępniane bezpłatnie, co zachęca jeszcze więcej osób do udziału. To świetna sposobność, aby przewietrzyć strychy i piwnice, a przy okazji znaleźć nowe domy dla przedmiotów, które już nam nie służą.

Targowisko przy ul. Paderewskiego będzie otwarte od godziny 8:00 do 16:00. Warto przyjść wcześniej, by mieć większy wybór i szansę na znalezienie prawdziwych skarbów. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!


Opierając się na: Urząd Miejski