UM Grudziądz: 31. Finał WOŚP już w niedzielę
Już w niedzielę, 29 stycznia, w Grudziądzu rozpocznie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chcemy wygrać z sepsą! to hasło tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Mieście zaplanowano wiele atrakcji.
Kwesta charytatywna odbędzie się w wielu miejscach na mapie Grudziądza. Jednak już dziś można włączyć się w pomoc, między innymi poprzez
W sobotę, 28 stycznia, w godzinach od 8.30 do 10.30 odbędzie się
Bieg dla WOŚP. Czworonożni przyjaciele mogą pobiec ze swoimi właścicielami.
Z WOŚP grać będzie także Planetarium, w którym w niedzielę od godziny 10.00 zaplanowane są seanse oraz warsztaty muzyczne dla dzieci w sali kinowej. Szczegóły wydarzenia znajdują się na wydarzenia. Tego samego dnia o godzinie 17.00 odbędzie się tam również koncert muzyki elektroakustycznej.
Innymi miejscami finałowymi będą CK Teatr (godz. od 11.00-16.00) i Klub Akcent (godz. od 18.00-22.00), gdzie odbywać się będą przedstawienia teatralne i koncerty.
Tego samego dnia, a więc 29 stycznia, w godz. od 10.00 do 14.00, na plaży miejskiej MORiW i w pobliskim lesie komunalnym mieć będzie miejsce X Bieg Charytatywny połączony z morsowaniem.
Inne imprezy, które odbędą się w niedzielę:
- godz. 11.00 14.00 Zespół Szkół na os. Strzemięcin (koncert, kwesta, loteria fantowa, kawiarenka, itp.),
- godz. 10.00 13.00 XIII Charytatywny Marsz NW Po zdrowie” Klub NW Patyczaki”,
- godz. 11.00 16.00 - X MOTOORKIESTRA Automobilklub”,
- godz.12.00 16.00 Wystawa motorów i kawiarenka z gorącą kawą i herbatą Klubu Motocyklowego No Risk No Fun FG” na Rynku Głównym,
- godz.11.00 14.00 Imprezy kulturalne i rekreacyjne w Szkole Podstawowej w Nowej Wsi
Głównym miejscem 31. Finału WOŚP będzie Szkoła Podstawowa nr 21 i hala na os. Lotnisko. Właśnie tam w niedzielę w godzinach od 10.00 do 20.30 odbywać się będą między innymi koncert oraz licytacje. Na hali sportowej odbędzie się także turniej sportowo-rekreacyjny o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza.
Plakat 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dostępny jest
Więcej informacji o tegorocznym Finale WOŚP dostępny jest na profilu Facebook
Sztabu Miejskiego WOŚP Grudziądz
Jednocześnie informujemy, że w związku z corocznym 5-kilometrowym biegiem na Plaży Miejskiej w Rudniku, w niedzielę 29 stycznia będzie można dojechać na Plażę Miejską dodatkowym autobusem linii R , który nie tylko dowiezie uczestników na imprezę, lecz po jej zakończeniu również ułatwi powrót.
Odjazdy do Rudnika - przystanek ul. Południowa (obok dawnego hipermarketu REAL):
- godz. 09:45
- godz. 10:00
- godz. 10:15
Odjazdy z Rudnika - przystanek linii R przy ul. Zaleśnej, kurs realizowany do przystanek ul. Południowa (obok dawnego hipermarketu REAL):
- godz. 12:30
- godz. 12:45
- godz. 13:00
Emilia Augustynowicz
Urząd Miejski w Grudziądzu
Urząd Miejski w Grudziądzu,
grudziadz.pl/artykul/69/19911/31-final-wosp-juz-w-niedziele
Ostatnie Artykuły

Radiowóz strażników okazał się większą atrakcją niż samoloty. Dzieci w Grudziądzu testowały alkogogle

Grudziądz walczy o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Zliczą każdy kilometr

104 samochody, 69 mandatów - jeden dzień na drogach Grudziądza

Pierwsze spotkanie o planie ogólnym miasta. Prezydent Glamowski zaprasza do Mariny

Czerwiec w grudziądzkich bibliotekach - od planszówek po literacki festiwal, który zawładnie miastem
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – KS Świt Szczecin – Olimpia Grudziądz 0:1. Cenne zwycięstwo Olimpii w Szczecinie](/images/mecz/thumbnails/ks-swit-szczecin-olimpia-grudziadz-30052026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga – KS Świt Szczecin – Olimpia Grudziądz 0:1. Cenne zwycięstwo Olimpii w Szczecinie

Rowerem przez forty Grudziądza - jubileuszowa trasa na 250-lecie twierdzy

Grudziądzkie historie flisaków zebrane w trzeciej części książki

Włocławek - policjanci z regionu zagrają dla Marcina, a stawka jest większa niż wynik

Powiat grudziądzki publikuje sprawozdanie ze współpracy z organizacjami

Flisak znów trafi do ludzi, którzy robią różnicę w Grudziądzu

Żużlowy Dzień Dziecka w Grudziądzu. Juniorzy walczą o Brązowy Kask

Wakacyjne ostrzeżenie Straży Miejskiej - dzieci wciąż wpadają w te same pułapki

Bezpłatne kursy cyfrowe ruszają dla kilku grup mieszkańców regionu
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Ducha Świętego w Grudziądzu - msze, kancelaria, kontakt
- Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu - bilety, godziny, wystawy i dojazd
- Centrum Pomocy Dziecku i Poradnictwa Rodzinnego w Grudziądzu - kontakt, placówki, wsparcie dla rodzin
- ZUS Inspektorat w Grudziądzu - kontakt, e-usługi i rehabilitacja
- Gminna Biblioteka Publiczna w Mały Rudnik - filie, godziny i karta biblioteczna
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Bydgoszczy Oddział w Grudziądzu - kontakt, adres i zakres działania
