Grudziądzcy strażacy na podium zawodów Toughest Firefighter 2024 w Opolu
Grudziądzcy strażacy odnieśli sukces na zawodach w Opolu, które odbyły się na placu Kopernika. Dwaj funkcjonariusze z lokalnej komendy zdobyli wysokie lokaty w rywalizacji na Opole Toughest Firefighter 2024.
  1. asp. Robert Pylak zdobył 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej
  2. st. sekc. Piotr Mielnik zajął 11. miejsce w kategorii OPEN
  3. Strażacy wystartowali wspólnie w tandemie
  4. Zawody odbyły się na placu Kopernika w Opolu

W zawodach Opole Toughest Firefighter 2024, które miały miejsce wczoraj i dziś na placu Kopernika w Opolu, udział wzięli dwaj strażacy z naszej lokalnej komendy. Rywalizacja była zacięta, ale nasi przedstawiciele pokazali, że są jednymi z najlepszych w kraju.

asp. Robert Pylak zdobył 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej, co jest ogromnym osiągnięciem. Jego wysiłek i determinacja przyniosły zasłużony sukces, za co serdecznie gratulujemy.

st. sekc. Piotr Mielnik również zaprezentował się znakomicie, zajmując 11. miejsce w kategorii OPEN. To bardzo dobry wynik, który świadczy o jego wysokiej formie i przygotowaniu do zawodów.

Obaj strażacy wystartowali także wspólnie w tzw. tandemie, co pokazuje, że nie tylko indywidualnie, ale i w zespole potrafią osiągać znakomite wyniki. Ich sukcesy są dowodem na to, że nasza komenda ma w swoich szeregach prawdziwych profesjonalistów.

Gratulujemy naszym strażakom i życzymy kolejnych sukcesów w przyszłych zawodach oraz bezpiecznej służby na co dzień.


Na podst. Straż Pożarna w Grudziądzu