Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Grudziądzcy policjanci i pracownicy cywilni uroczyście pożegnali Pana asp. sztab. Artura Kujawę dziękując za dotychczasową długoletnią współpracę. Życzyli wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wczoraj (15.07.2021) w grudziądzkiej komendzie odbyła się uroczystość pożegnania Kierownika Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Pan asp. sztab. Artur Kujawa, był długoletnim funkcjonariuszem naszej komendy. To duża strata dla jednostki bo Pan Kierownik był wyśmienitym fachowcem. Bardzo duży zasób wiedzy w połączeniu z ogromnym doświadczeniem zawodowym sprawiały, że zawsze profesjonalnie wypełniał powierzone mu obowiązki. Pan asp. sztab. Artur Kujawa przepracował ponad 30 lat w Resorcie Spraw Wewnętrznych, większość lat z grudziądzkimi policjantami.

Zgromadzeni policjanci i pracownicy cywilni na czele z komendantem grudziądzkiej jednostki insp. Marcinem Zaleśkiewiczem dziękowali nowemu emerytowi. Z wielu ust popłynęły słowa uznania i wyrazy szacunku. Podziękowania popłynęły też w drugą stronę od „świeżo upieczonego” emeryta, który nie krył wzruszenia.

Życzymy by ten nowy etap w życiu upływał w samej radości, szczęściu i doskonałym zdrowiu.

podkom. Robert Szablewski