Blask świątecznych iluminacji, klimatyczny jarmark, rodzinne spacery czy wspólne zdjęcia przy miejskiej choince i reniferze – wróćmy wspomnieniami do Świąt Bożego Narodzenia i pomóżmy wygrać miastu w plebiscycie „Świąteczna Magia Miast”.

 


W poprzednim roku przez cztery dni grudziądzki Rynek i jego okolice tętniły magią świąt. 5 grudnia o 16:08 wjechał na Rynek świątecznie oświetlony tramwaj, który uroczyście otworzył Jarmark św. Mikołaja. Wydarzeniu towarzyszyło odpalenie iluminacji świetlnych. W 2019 roku na grudziądzkich ulicach pojawiło się wiele nowych dekoracji. Oświetlone zostały zwłaszcza zakątki Starego Miasta – ulica Ratuszowa, Pańska, Wybickiego czy Mickiewicza. Jednak największą magię świąt dało się odczuć na Rynku Głównym i na ulicy Spichrzowej, która była wzbogacona o świecące drzewka. Święta zagościły także na Wieży Klimek i Górze Zamkowej. Świąteczne światełka ociepliły i ożywiły nasze miasto, a mieszkańcy Grudziądza cieszyli się wyjątkowym czasem.

W związku z tym Grudziądz chce pochwalić się działaniami realizowanymi przez miasto w czasie ostatnich Świąt Bożego Narodzenia. Grudziądz bierze udział w plebiscycie „Świąteczna Magia Miast”. W dniach 12.02-26.02.2020 r. użytkownicy mogą głosować na najładniejsze ich zdaniem świąteczne dekoracje. Codziennie każdy użytkownik może oddać 1 głos w każdej z dwóch kategorii.


Zachęcamy do oddawania głosów na Grudziądz na stronie: 

http://fotoportal.markaterytorialna.pl/konkursy/swiateczna-magia-miast/grudziadzNatalia Granica

Biuro Prasowe i Medialne