W piątkowy wieczór zapraszamy do Klubu Akcent na kolejny koncert cyklu Muza Zalewa Miasto. Na scenie przy ulicy Wybickiego 38 wystąpi olsztyński zespół Łydka Grubasa. Start o 20:00.Jesienna trasa zespołu będzie przebiegać pod hasłem: Urocza Trasa Łydki Grubasa! Ta muzyczna podróż to ponad dwadzieścia koncertów od Szczecina po Sanok. Łydka Grubasa szykuje dla swoich fanów zestaw kawałków znanych i lubianych, ale przede wszystkim utwory, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego.

Członkowie Łydki Grubasa informuję, że trasa ta to podziękowanie dla fanów i podsumowanie dotychczasowej działalności zespołu, okraszone wieloma muzycznymi wygłupami – „Niedługo wbijamy do studia i nagrywamy dla Was całkiem nowe kawałki. Ale – póki co – zapraszamy na koncerty”.

Ziggy, Hipis, Carlos, Rudy i Długi zaprezentują m.in. „Ścianę Miłości”, „Krasnoludki”, „Wycieraczki” czy „Wirujące Lampy”.


Przypominamy, że MUZA ZALEWA MIASTO to projekt skierowany do wszystkich, którzy szukają nowych, niesklasyfikowanych dźwięków i brzmień. Raz w miesiącu mieszkańcy Grudziądza będą wspólnie odkrywać nieznane wszystkim dotąd lądy muzyczne.


Bilety 45 zł, 50 zł


Natalia Granica
Biuro Prasowe i Medialne