Uwaga, zmiany w ruchu drogowym w niedzielę z powodu La Rive Triathlon Grudziądz
W najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, odbędzie się III edycja La Rive Triathlon Grudziądz. W związku z tym wydarzeniem, mieszkańcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu drogowego, które potrwają od rana do południa.
  1. Zmiany w organizacji ruchu od godziny 8:00.
  2. Główne drogi wyłączone z ruchu.
  3. Alternatywne trasy objazdowe.
  4. Zmiany obowiązują do godziny 13:00.

W związku z organizacją III edycji La Rive Triathlon Grudziądz, od godziny 8:00 w niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu drogowego. Główne ulice miasta, w tym Trasa Średnicowa, zostaną wyłączone z ruchu pojazdów na odcinku od ulicy Konstytucji 3 Maja do ulicy Hallera.

Dla pojazdów jadących w kierunku Malborka oraz Olsztyna, a także z kierunku autostrady A1 oraz Stolna, wyznaczono objazdy. Ruch będzie kierowany przez ulice: Szosę Toruńską, Chełmińską, Bydgoską, Hallera oraz Solidarności.

Osoby przemieszczające się ulicą Konarskiego będą musiały skorzystać z objazdu przez ulicę Kasprowicza w kierunku ulicy Chełmińskiej. Natomiast dla mieszkańców osiedla Rudnik objazd poprowadzi przez ulicę Miłoleśną i Południową w kierunku ulicy Konarskiego.

Warto również zaznaczyć, że wyjazd z kompleksu hotelowego oraz plaży miejskiej będzie możliwy jedynie przez ulicę Miłą i Wrzosową. Ponadto, ulice Spacerowa i Malczewskiego będą całkowicie wyłączone z ruchu pojazdów.

Na szczęście, ruch w kierunku węzła autostradowego A1 na Trasie Średnicowej będzie odbywać się bez większych utrudnień. Wszystkie zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywać do godziny 13:00 w niedzielę, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno uczestnikom zawodów, jak i mieszkańcom miasta.

W przypadku pytań dotyczących zmian w organizacji ruchu, mieszkańcy mogą skontaktować się z Sekcją Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich pod numerem telefonu: 56 66 30 823 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu


Według informacji z: Straż Miejska w Grudziądzu