UM Grudziądz: Dzieci mają głos! - spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka
13 stycznia o godzinie 16:00 w grudziądzkiej Marinie odbędzie się spotkanie z Rzeczniczką Praw Dziecka, panią Moniką Horną-Cieślak.****
Panel dyskusyjny ma na celu informowanie o prawach dziecka oraz promowanie sposobów na ich respektowanie zarówno w życiu codziennym, jak i w szkole. Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia wiedzy na temat praw dziecka. Rzeczniczka Monika Horna-Cieślak podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą, przybliżając tematykę prawną związaną z ochroną najmłodszych.
Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań oraz prowadzenia otwartych rozmów z panią Moniką Horną-Cieślak. To unikalna szansa na zrozumienie zagadnień związanych z prawami dziecka oraz uzyskanie klarownych odpowiedzi na nurtujące kwestie.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Wiedza na temat praw dziecka jest istotna dla każdego, kto pragnie wspierać rozwój społeczeństwa opartego na zasadach szacunku i równości.
Rafał Kozłowski
Urząd Miejski w Grudziądzu
Urząd Miejski w Grudziądzu,
grudziadz.pl/artykul/69/21025/dzieci-maja-glos-spotkanie-z-rzeczniczka-praw-dziecka
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Ciepło z sieci ma w Grudziądzu nagradzać pomysły, oszczędność i wygodę

Jarmark Spichrzowy szuka wystawców i znów rozłoży się w sercu miasta

Grudziądz znów zasypały pomysły – budżet obywatelski ma 88 projektów

Na Cmentarnej kierowcy parkowali jak chcieli. Służby ruszyły do akcji

ASF wraca w powiecie grudziądzkim. Trzy kolejne ogniska u odstrzelonych dzików

Grudziądz uhonorował ekonomistę, którego badania zmieniają myślenie o gospodarce

Na aplikację, bez licencji i po alkoholu - Grudziądz sprawdził kierowców
![[PIŁKA NOŻNA] Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz 1:1 w Betclic 2. lidze](/images/mecz/thumbnails/podbeskidzie-bielsko-biala-olimpia-grudziadz-22032026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Podbeskidzie Bielsko-Biała – Olimpia Grudziądz 1:1 w Betclic 2. lidze

Generalne wykonawstwo - na czym polega kompleksowa realizacja inwestycji budowlanej?

Antybiotyki tracą moc, a kampania EU–JAMRAI 2 daje nowe narzędzia

Ratusz tłumaczy skąd wzięło się 16 milionów i dlaczego budżet nie puchnie

Mniszek wchodzi w wielką przebudowę, a ruch ma wreszcie odetchnąć

Zwykłe ognisko na działce może skończyć się grzywną - Grudziądz ma zasady

