Muzeum Handlu Wiślanego FLIS laureatem nagrody marszałkowskiej „Odkrywca 2022”. To znakomite wieści dla tej młodej instytucji.Nasze Muzeum otrzymało nagrodę za budowanie marki turystycznej województwa w kategorii „Najlepsza inwestycja”.

– To znakomite i bardzo cenne wyróżnienie, które jednocześnie pokazuje, że kierunek, jaki obraliśmy w związku z rewitalizacją Spichlerzy, okazał się słuszny – cieszy się Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.
W Brzeskim Centrum Kultury i Historii "Wahadło" odbyła się gala "Regionalne zakończenie sezonu turystycznego 2022". To właśnie podczas tego spotkania wręczone zostały odznaczenia i nagrody w dziedzinie turystyki oraz Wyróżnienia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w konkursie "Odkrywca 2022".
 
Jego celem jest nagrodzenie osób, instytucji, stowarzyszeń, samorządów, przedsiębiorców z branży turystycznej i innych przyczyniających się za wkład w budowanie wizerunku marki turystycznej województwa w kraju i za granicą oraz rozwoju turystyki i gospodarki turystycznej w regionie.
 
Zgodnie z regulaminem Kapituła Konkursu przyznaje i rekomenduje Wyróżnienia Zarządowi Województwa, który ostatecznie decyduje o przyznaniu nagrody.


Karol Piernicki
Rzecznik Prasowy