W ramach Grudziądzkiej Jesieni Poezji od 23 do 25 września odbędą się XXVII Warsztaty Poetyckie Grudziądz 2022. Warsztaty te są organizowane z myślą o młodzieży i dorosłych. Wiersze lub fragment prozy można przesyłać już od dziś.
Do udziału w Warsztatach zapraszają ich organizatorzy, a więc Aleksandra Ciżnicka – dyrektor Biblioteki Miejskiej im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu oraz Stanisław Raginiak – poeta i prozaik.

W celu wzięcia udziału należy przesłać trzy wiersze lub fragment prozy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do podpisanych imieniem i nazwiskiem utworów należy dołączyć informację o sobie (wiek, wykształcenie, osiągnięcia literackie i adres zamieszkania).

O zakwalifikowaniu decyduje literacka wartość utworów. Ostateczny termin ich nadsyłania mija 15 września. Osoby zakwalifikowane zostaną o tym powiadomione w terminie do 20 września. W tej samej informacji podany zostanie program Grudziądzkiej Jesieni Poezji.

Koszty dojazdu, noclegu (w bursie szkolnej) i wyżywienia pokrywają uczestnicy.

W razie potrzeby można kontaktować się z Aleksandrą Ciżnicką, dyrektor Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu, tel. 056 46 202 01, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub ze Stanisławem Raginiakiem.


Biuro Prasowe i Medialne