W związku z realizacją inwestycji „Budowa drogi łączącej ulicę Waryńskiego z ulicami Rapackiego i Dworcową” od 29 czerwca (środa), zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulicy Waryńskiego.

 

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z realizacją inwestycji pn. „Budowa drogi łączącej ulicę Waryńskiego z ulicami Rapackiego i Dworcową” od dnia 29 czerwca 2022 r. od godzin porannych zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulicy Waryńskiego, przy wjeździe na teren przemysłowy po byłych zakładach „STOMIL”, w związku z koniecznością wykonania sieci kanalizacji sanitarnej, wjazd na teren przemysłowy zostanie zamknięty. Mapka zamknięcia dostępna jest tutaj.

W związku z powyższymi zmianami, dojazd do terenu przemysłowego po zakładach „STOMIL” odbywać się będzie poprzez nowo wybudowane rondo u zbiegu ulicy Rapackiego i Dworcowej. Zarządca drogi wyznaczył objazdy dla pojazdów wszystkich kategorii:

- z kierunku Olsztyna (DK 16) / Kwidzyna (DK 55) poprzez ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,

- z kierunku Torunia (DK 55)/ autostrady A1 poprzez ul. Waryńskiego, ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,

- z kierunku Wąbrzeźna (DW 534) poprzez ul. Focha, ul. Rapackiego.

Mapka objazdu dostępna jest tutaj.

 

Ponadto od dnia 6 lipca 2022 r. od godzin porannych wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Waryńskiego – Ruchniewicza – wjazd na teren przemysłowy „STOMIL” , objazd dla wszystkich kategorii wyznaczono poprzez ulicę Piłsudskiego i ulicę Łyskowskiego.

Tymczasowa organizacja obowiązuje do odwołania.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.