Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Policjanci z grudziądzkiej komendy policji zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Śledczy z Grudziądza prowadzą czynności w sprawie kradzieży rozbójniczej. Zdarzenie miało miejsce 1 czerwca 2021 roku, wówczas mężczyzna włamał się do piwnic mieszczących się w jednym z bloków przy ulicy Kilińskiego. W czasie kradzieży został przyłapany przez jednego ze świadków. Wówczas sprawca w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionych przedmiotów, użył gazu pieprzowego, a następnie uciekł.  

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przy ul. Chełmińskiej 111 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 75 45 316, a także całodobowo pod numerami 47 75 45 221/222 lub 112.

podkom. Robert Szablewski