Spotkanie z Marietą Marecką
2019-10-08

17 października o godz. 18:00 w Bibliotece Miejskiej przy ul. Legionów 28 odbędzie się spotkanie z Marietą Marecką prowadzącą program na kanale Kuchnia+ "ABC Gotowania" oraz "365 Obiadów Mariety Mareckiej", autorką książki "ABC Gotowania". Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu Dyskusyjne Kluby Książki.

Marieta Marecka od 6 lat prowadzi swoje autorskie programy kulinarne na kanale Kuchnia+ pt. "ABC gotowania", a od 3 lat "365 Obiadów Mariety Mareckiej". Na rynku wydawniczym ukazały się jej książki z serii "ABC gotowania". Jest zbieraczką i czytelniczką wszelkich publikacji kulinarnych. Od czasu do czasu publikuje felietony i przepisy kulinarne w różnych magazynach kobiecych oraz na portalach tematycznych.
Zakochana w kuchni, wszystkich sprzętach kuchennych, przepisach, smakach i zapachach. Ciągle poszukująca nowego, głodna podróżniczka pełna poczucia humoru i dużego dystansu do własnej osoby. Rodowita szczecinianka, od września 2011 roku mieszka w Warszawie. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu, a pracę licencjacką i magisterską dla odmiany pisała o modzie na gotowanie.