Wakacyjne promocje w Solankach Geotermii Grudziądz
Geotermia Grudziądz przygotowała dla mieszkańców wyjątkowe promocje na lato. To idealna okazja, by zadbać o siebie i skorzystać z atrakcyjnych zniżek na basen, strefę fitness oraz masaże klasyczne.

Specjalne zniżki na korzystanie z basenu przez całe lato

Geotermia Grudziądz zaprasza wszystkich miłośników wodnych atrakcji do skorzystania z letniej promocji w strefie basenowej. Od teraz aż do końca sierpnia, za 2-godzinny pobyt w tej strefie zapłacisz jedynie tyle, ile normalnie kosztuje godzina. To doskonała okazja, aby w upalne dni schłodzić się w basenie, zrelaksować i spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Karnety na fitness w promocyjnej cenie

Lato to świetny czas, aby zadbać o swoją kondycję fizyczną. Geotermia Grudziądz oferuje specjalne karnety na 10 wejść do strefy fitness za jedyne 99 złotych. W ramach tej oferty otrzymasz dostęp do profesjonalnego sprzętu do treningu oraz wsparcie doświadczonych trenerów. Przyjazna i motywująca atmosfera w strefie fitness sprawi, że każdy trening stanie się przyjemnością.

Promocje na masaże klasyczne

Jeśli potrzebujesz relaksu i regeneracji, Geotermia Grudziądz przygotowała coś specjalnego. Do końca lipca 2024 roku możesz skorzystać z 20-procentowej zniżki na masaż klasyczny. To doskonała okazja, aby odprężyć się po intensywnym dniu i zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Więcej informacji na temat letnich promocji można znaleźć na stronie internetowej Geotermii Grudziądz.


Na podst. Urząd Miejski w Grudziądzu