UM Grudziądz: Walentynkowy seans - Miłość jak miód
Czy czujesz już romantyczną atmosferę w powietrzu? W Grudziądzu nadchodzi wyjątkowy wieczór, który rozgrzeje serca zakochanych. Dowiedz się, jak miasto świętuje Dzień Zakochanych i jak możesz stać się częścią tej uroczystości.
  • Emocjonujący wieczór filmowy w kinie Helios dla mieszkańców Grudziądza.
  • Ograniczona liczba darmowych wejściówek na walentynkowy seans filmu "Miłość jak miód".
  • Wejściówki dostępne od 7 lutego w punkcie Informacji Turystycznej przy Rynku 3/5.

W kinie Helios już niebawem rozpocznie się pokaz filmowy, który obudzi uczucia i sprawi, że walentynkowa noc stanie się jeszcze bardziej magiczna. "Miłość jak miód", bo o tym filmie mowa, to romantyczna opowieść, która zapewni widzom nie tylko rozrywkę, ale i głębsze przeżycia. Właśnie dla mieszkańców Grudziądza zorganizowano możliwość bezpłatnego uczestnictwa w tym seansie.

Pośpiesz się, by zdobyć swój bilet na ten filmowy wieczór - liczba wejściówek jest ograniczona! Możesz je otrzymać wizytując punkt Informacji Turystycznej, zlokalizowany przy malowniczym Rynku. Nie przegap szansy na wspólny, pełen uczuć seans z ukochaną osobą.

Zaplanuj walentynkowy wieczór inaczej niż zwykle. Przytulne fotele kina Helios, wyjątkowa atmosfera i film, który porusza serce - to wszystko czeka na zakochane pary w Grudziądzu. Zamiast standardowej kolacji przy świecach, w tym roku możecie doświadczyć miłości wyświetlanej na dużym ekranie - słodkiej jak miód i równie porywającej. Niech ten walentynkowy seans będzie pięknym rozdziałem w Waszej wspólnej historii.


Na podstawie: UM Grudziądz