UM Grudziądz: Niepełnosprawni pokazali swoje talenty
W grudziądzkiej Marinie odbył się 2. Przegląd twórczości osób z niepełnosprawnością. Swoje talenty wokalne, taneczne i artystyczne prezentowali przedstawiciele wielu instytucji.

Wystąpili artyści z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Grudziądzu, Centrum Rehabilitacji im. ks. Bpa Jana Chrapka, Grudziądzkiego Towarzystwa Przyjaciół Downa, Grudziądzkiego Centrum Caritas oraz Zespół MaGJa.
- Publiczność była pod ogromnym wrażeniem wszystkich występujących osób - mówi Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. - Wspaniali artyści porwali publiczność już od pierwszych chwil wydarzenia i taka cudna atmosfera trwała przez cały czas
W trakcie przeglądu można było także zwiedzać wystawę z przygotowanym przepięknym rękodziełem, obrazami oraz fotografiami. Została ona przygotowana przez przedstawicieli wymienionych wyżej organizacji oraz dodatkowo przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego Koło w Grudziądzu. Na uczestników czekał także słodki poczęstunek.
Karol Piernicki
Rzecznik Prasowy
Urząd Miejski w Grudziądzu,
grudziadz.pl/artykul/69/20831/niepelnosprawni-pokazali-swoje-talenty
Ostatnie Artykuły

Hejt to nie anonimowy troll, to kolega z ławki. Jak naprawdę wygląda cyfrowe życie uczniów?

To nie jest już „internet”. To ich codzienność. Co naprawdę widzą młodzi w sieci?

Nie żyje Łukasz Litewka - poseł Lewicy zginął w wypadku

Uczeń z Grudziądza wszedł na podium olimpiady i trafił w problem miasta

W Grudziądzu uhonorowano pary z ponad półwieczem wspólnego życia

C–BOOL zagra na Jarmarku Spichrzowym. To ma być mocny piątkowy finał

Seniorzy zbadają wzrok za darmo. W Grudziądzu rusza ważna akcja

Alkogogle przy galerii pokazały, jak alkohol psuje każdy ruch za kierownicą

W Grudziądzu zamknęli akcję o psach - dzieci usłyszały jedną ważną zasadę

W Grudziądzu ruszył nowy punkt paszportowy. Koniec z wyjazdem do innego miasta

Tuk-tukiem przez Kambodżę - Grudziądz usłyszy o podróży poza szlakiem

Turniej BRD nabiera tempa - młodzi walczą już o finał w Koronowie i Żarnowcu

W Grudziądzu policjanci rozłożyli oszustwa na czynniki pierwsze
![[PIŁKA RĘCZNA] MKS Grudziądz – Warmia Energa Olsztyn 34:36 w I Lidze Mężczyzn (Grupa A) – zacięte granie w Grudziądzu, punkty dla gości](/images/mecz/mks-grudziadz-warmia-energa-olsztyn-19042026-3436-2.webp)
