Policja Grudziądz: Policjant z przedszkolakami w miasteczku ruchu drogowego
Mł. asp. Krzysztof Kasprzyk z grudziądzkiej drogówki” rozmawiał z przedszkolakami o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Tym razem spotkanie odbyło się w miasteczku ruchu drogowego. Dla najmłodszych praktyczna nauka to dodatkowa frajda, gdyż na chwilę mogli poczuć się jak dorośli za kierownicą swych pojazdów.
Wczoraj (19.05.23) w miasteczku ruchu drogowego na terenie grudziądzkiego oddziału terenowego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego funkcjonariusz ruchu drogowego spotkał się z dziećmi z przedszkola niepublicznego Tom Bombadil”. Mł. asp. Krzysztof Kasprzyk opowiadał przedszkolakom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Uczył dzieci jak należy się zachować w ruchu drogowym oraz czego robić nie wolno. Wszystko odbywało się w praktyce, a dzieci mogły na chwilę stać się pełnoprawnymi uczestnikami ruchu. Najmłodsi ruszyli w miasto” z mnóstwem znaków, przejść dla pieszych oraz sygnalizacji świetlnych. Przedszkolaki pilnie słuchały wskazówek policjanta.
Dzieci radośnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach. Przekazane wiadomości z pewnością będą procentować w przyszłości, kiedy maluchy po raz pierwszy będą mogły samodzielnie pójść do szkoły, a potem uzyskać kartę rowerową.
autor: mł. asp. Łukasz Kowalczyk
Komendant Miejski Policji w Grudziądzu,
grudziadz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb2/informacje/wiadomosci/136313,Policjant-z-przedszkolakami-w-miasteczku-ruchu-drogowego.html
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

W Marinie młodzi zadają Polsce niewygodne pytanie o własną przyszłość

Poznań w jednym dniu – od pancernych maszyn po Ostrów Tumski

Brawura na drodze dostała surowsze paragrafy, a młodzi kierowcy nowe warunki
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Olimpia Grudziądz – ŁKS Łódź II 2:0. Wicelider wraca do gry na stadionie przy Malinowskiego](/images/mecz/thumbnails/olimpia-grudziadz-lks-lodz-ii-27032026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Olimpia Grudziądz – ŁKS Łódź II 2:0. Wicelider wraca do gry na stadionie przy Malinowskiego

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

W Grudziądzu znów spotkają się organizacje, by łączyć siły nad kawą

Motocyklowa parada stała się tłem dla ważnego apelu o rodziny zastępcze

Jedno spojrzenie w telefon i pieszy sam wchodzi w pułapkę drogi

Grudziądzka scena odda głos młodym aktorom i rozda 1000 zł

Mammobus wraca do Grudziądza i daje szansę na badanie bez skierowania

Grudziądz chce wykupić teren przy SP4 i uporządkować ruch na Owczarkach

Wielkanocny piknik w centrum miasta połączy warsztaty, zabawę i wiosenne tropy

Ciepło z sieci ma w Grudziądzu nagradzać pomysły, oszczędność i wygodę

