SM Grudziądz: Zmiana organizacji ruchu
**W najbliższą niedzielę zmieniona zostanie organizacja ruchu w związku z VIII Półmaratonem Śladami Bronka Malinowskiego”.
**
Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w dniu 1 maja 2022 r. w godz. 11:00 14:00 zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu drogi krajowej nr 16 na odcinku od miejscowości Grudziądz do skrzyżowania z DK 91 (, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 272 na odcinku od miejscowości Dolna Grupa do miejscowości Piła Młyn oraz w ciągu drogi wojewódzkiej nr 391 na odcinku od miejscowości Piła Młyn do miejscowości Rulewo w związku z VIII Półmaratonem Śladami Bronka Malinowskiego”.
Ponadto od godz. 10:30 do godz. 11:30 z ruchu wyłączone zostaną skrzyżowania ulic: Piłsudskiego- Mickiewicza, Piłsudskiego Mikołaja z Ryńska, Mikołaja z Ryńska Kochanowskiego, Kochanowskiego Derdowskiego, Derdowskiego Piłsudskiego, Sikorskiego Sienkiewicza, Sienkiewicza- Mickiewicza, Piłsudskiego- Al. 23 Stycznia, Portowa Gdyńska- (Most na Wiśle) w granicach administracyjnych miasta Grudziądza.
Straż Miejska w Grudziądzu,
strazmiejska.grudziadz.pl/news/content/1700
Ostatnie Artykuły

Maj w grudziądzkim muzeum będzie gęsty od wydarzeń i darmowych wejść

Majówka zmieni ruch w Grudziądzu. Tramwaje i autobusy pojadą inaczej

64 km/h za dużo w Grudziądzu - motocyklista stracił prawo jazdy

Balony nad Grudziądzem – poranny pokaz może być najpiękniejszy

Julia Żugaj wystąpi na Jarmarku Spichrzowym. Młodzi fani dostaną mocny punkt programu

Literacki weekend wraca do Grudziądza. Festiwal Jednym Słowem znów przyciągnie czytelników

Maj nad wodą w Grudziądzu - miejskie wypożyczalnie ruszają pełną parą

Rowerem po książki i odpoczynek nad jeziorem z bibliotekarzami

Bezpłatna mammografia wraca do Grudziądza. W programie także rocznik 1981

Grudziądzka Karta Mieszkańca daje tańszy wstęp do miejskiej rekreacji
![[PIŁKA RĘCZNA] MKS Grudziądz – SMS ZPRP Kwidzyn 34:29 w I Lidze Mężczyzn (Grupa A) – ważne zwycięstwo gospodarzy w Grudziądzu](/images/mecz/thumbnails/mks-grudziadz-sms-zprp-kwidzyn-29042026-3429.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] MKS Grudziądz – SMS ZPRP Kwidzyn 34:29 w I Lidze Mężczyzn (Grupa A) – ważne zwycięstwo gospodarzy w Grudziądzu

Defibrylator AED i fantom w szkolnej sali - tak uczą w Grudziądzu

Akceptacja zamiast murów. W Grudziądzu rusza kampania o szacunku i równości

