„PRACA SPRZED LAT” – POKAŻ NAM SWÓJ ZAWÓD PRZESZŁOŚCI

Zapraszamy Was do udziału w naszej fotograficznej zabawie! Konkurs polega na wysłaniu pamiątkowych fotografii przedstawiających Wasze dawne stanowisko pracy, narzędzia, maszyny stroje itp. Zachęcamy do przejrzenia starych albumów oraz wyszukania jak najciekawszych zdjęć, którymi chcielibyście dopełnić naszą galerię konkursową. Chcielibyśmy pokazać, że dzisiejsza codzienność znacznie różni się od tej na przełomie XX/ XXI w.

Konkurs skierowany jest do osób 50+ mieszkających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Wybierz maksymalnie 3 zdjęcia i uzupełnij formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat-zgloszenie, za pomocą którego zdjęcia zostaną dostarczone do redakcji portalu pracy Aplikuj.pl, który jest organizatorem tego wydarzenia. Zdjęcia przyjmowane są do 28 czerwca 2022 roku.

Na laureatów czekają wspaniałe nagrody takie jak telefony komórkowe, czy kursy komputerowe (strefakursow.pl) oraz mnóstwo upominków i książek dla wyróżnionych prac.

Szczegóły regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-sprzed-lat