Aktualne oferty zatrudnienia w Grudziądzu

Grudziądz to miasto zlokalizowane w województwie kujawsko-pomorskim. Na terenie miasta zlokalizowana jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Jeżeli szukasz pracy w Grudziądzu, koniecznie zapoznaj się z ogłoszeniami zamieszczonymi w naszym serwisie. W tej chwili posiadamy oferty pracy w takich zawodach jak na przykład rejestrator stomatologiczny, metrolog, czy elektromechanik utrzymania ruchu. Szukasz pracy dodatkowej w Grudziądzu?

Rejestrator stomatologiczny potrzebny od zaraz

Rejestrator stomatologiczny to pracownik odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z klientem kliniki stomatologicznej. Od kandydata na to stanowisko wymaga się posiadania przynajmniej średniego wykształcenia, biegłej obsługi komputera, znajomości języków obcych (z naciskiem na angielski) w stopniu zaawansowanym, wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, wielozadaniowości, kultury osobistej, uśmiechu, miłej aparycji, kreatywności, zdolności do pracy w warunkach stresowych (częste kontakty z ludźmi stwarzają ryzyko konfliktów), a także pod presją czasu. Rejestrator stomatologiczny może liczyć na stabilne zatrudnienie, atrakcyjne warunki finansowe, możliwość doskonalenia zawodowego (pracodawca organizuje liczne szkolenia).

Wszystkie oferty pracy w Grudziądzu

Oferty zatrudnienia dla metrologów

Do zadań pracownika zatrudnionego na stanowisku metrologa należy obsługa maszyny pomiarowej, bieżąca kontrola produkcji, sporządzanie programów sprawdzających detal. Od kandydata na to stanowisko oczekuje się przynajmniej wykształcenia średniego technicznego (wykształcenie wyższe jest dodatkowym atutem), umiejętności posługiwania się maszynami pomiarowymi, samodzielności, dokładności, zaangażowania, chęci do pracy. Dobrze, gdyby kandydat dobrze radził sobie również w pracy zespołowej. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku może liczyć na szkolenia i kursy, które wspierają jego rozwój zawodowy, a także bogaty pakiet socjalny.

Zacznij zarabiać jako elektromechanik utrzymania ruchu

Elektromechanik utrzymania ruchu specjalizuje się w diagnostyce i naprawie maszyn. Do jego zadań należy ponadto utrzymanie ciągłości produkcji, wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w jego firmie, bieżące usuwanie pojawiających się awarii, raportowanie wykonanych zadań przełożonemu, dokładanie wszelkich starań, żeby miejsce pracy było bezpieczne. Pracodawcy oczekują, że kandydat na stanowisko elektromechanika utrzymania ruchu będzie posiadał przynajmniej wykształcenie średnie techniczne. Bardzo ważna jest wiedza z zakresu elektryki i elektromechaniki, umiejętność czytania schematów elektrycznych, doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność i samodzielność. Pracownik może spodziewać się stabilnych warunków zatrudnienia, atrakcyjnego wynagrodzenia, przyjaznej atmosfery pracy, wielu możliwości rozwoju zawodowego.