Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

W najbliższą niedzielę w Bazylice pw. Św. Mikołaja odbędzie się koncert Młodzieżowego Chóru Juventus, na który zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej Gospel. Początek wydarzenia o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Koncert prowadzonego przez Joannę Klekowiecką chóru Juventus 19 września jest jednym z elementów trasy koncertowej „Gospel w drodze”. Będzie miał miejsce po mszy świętej o godz. 18.00, której oprawa liturgiczna również zostanie uświetniona przez ten sam chór.

Muzyków chóru łączy wspólna pasja, którą jest muzyka. Kochają śpiewać, i w ten sposób wielbić Boga.

Od 2001 roku specjalizują się w muzyce gospel, w swoim repertuarze mają bogaty zbiór własnych aranżacji utworów popularnych i religijnych.

Od 2003 roku związani są z Międzynarodowym Festiwalem Muzyki Gospel, w związku z czym biorą udział w warsztatach muzyki , konkursie chórów i koncertach specjalnych. Śpiewali z muzykami zagranicznymi, a także z Marylą Rodowicz i zespołem New Life Music. Mają za sobą nawet udział w filmie pełnometrażowym i mnóstwo ciekawych muzycznych projektów, jak choćby koncert z utworami z filmów "Blues Brothers".


Biuro Prasowe i Medialne