Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Policjant z ruchu drogowego w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej numer 13 w Grudziądzu. Podczas spotkania funkcjonariusz opowiadał najmłodszym o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się jak dbać o własne bezpieczeństwo oraz jakich zachowań należy się wystrzegać.

Wczoraj (16.09.21) mł. asp. Łukasz Kowalczyk odwiedził uczniów ze Szkoły Podstawowej numer 13 Grudziądzu w ramach prowadzonej profilaktyki dotyczącej „Bezpiecznej drogi do szkoły”. Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie powinna wyglądać droga do szkoły, jak zachować się podczas spotkania z obcą osobą oraz w innych sytuacjach. Ponadto policjant uświadamiał młodych ludzi jakie korzyści wynikają z noszenia elementów odblaskowych. Przypomniał również zasady prawidłowego zachowania się na lekcjach oraz przerwach międzylekcyjnych.

Pogadanka przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zajęcia bardzo się dzieciom spodobały. Uczniowie brały w nich bardzo aktywny udział. Dzięki takim spotkaniom możemy być pewni, że dzieci zdobędą wiedzę, która pozwoli im unikać zagrożeń.


podkom. Robert Szablewski