Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Uczestnictwo w wolontariacie to szansa na zdobycie nowych umiejętności, nawiązanie ciekawych znajomości i okazja do wspólnej zabawy. Dołącz do osób tworzących 40. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego, czyli jednej z największych imprez sportowych regionu.

 

fot. Mariusz Nasieniewski

Organizatorzy tegorocznych biegów Malinowskiego szukają wolontariuszy do pomocy przy wydarzeniu, które odbędzie się 25 września.

– To doskonała okazja na sprawdzenie jak wielkie wydarzenie sportowe wygląda od środka, zdobywanie doświadczenia oraz poznanie wielu ciekawych osób. Ze swojej strony gwarantujemy koszulkę, dobrą zabawę i dużo uśmiechu. Na koniec każdy wolontariusz otrzyma potwierdzenie odbycia wolontariatu – mówi Marcin Jędrak, Dyrektor Międzynarodowych Biegów im. Bronisława Malinowskiego.

Wolontariuszem może być każdy – limit stanowi tylko wiek, w zależności od miejsca. Potrzebne jest wsparcie w biurze zawodów, depozycie, strefie obsługi trasy, punktach odżywiania, informacji oraz na starcie i mecie. TUTAJ znajdują się opisy poszczególnych punktów wraz z informacją o wymaganym wieku.

Wolontariusze są zawsze w centrum wydarzeń. Obserwują rywalizację z bliska i pomagają biegaczom spełniać marzenia. Poza tym zdobywają doświadczenie i profity. Każdy z uczestników zagwarantowany będzie miał m.in. poczęstunek i identyfikator zwalniający z opłat za przejazd komunikacją miejską w dniu wydarzenia. Zgłoszenia można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Biuro Prasowe i Medialne