Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Sekcja ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej przygotowała dla uczniów krzyżówkę do rozwiązania. Tym razem tematyka dotyczy przepisów ruchu drogowego o których obecnie rozmawiamy w szkołach.

 

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych klas II – III. Zadaniem uczestników jest rozwiązanie krzyżówki znajdującej się poniżej w pliku PDF i przesłanie jej zeskanowanej lub sfotografowanej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dopuszczalne są maile z poczty elektronicznej rodziców) do 30 września 2021 r. (czwartek) w tytule maila wpisując „Krzyżówka ze Strażą Miejską”. W mailu prosimy o podanie imienia ucznia oraz szkoły, którą reprezentuje.

UWAGA! Krzyżówka składa się z dwóch stron, tak więc prosimy o przesłanie kompletu kartek, tj. pytania do krzyżówki oraz odpowiedzi.

 

Celem naszego konkursu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa młodych ludzi poprzez popularyzację przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym, a także promowanie idei bezpiecznego poruszania się po drogach szczególnie wśród dzieci rozpoczynających naukę szkolną.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy trzy osoby, które otrzymają od nas nagrodę niespodziankę. Laureatów poinformujemy mailowo lub telefonicznie. Wyniki konkursu będą dostępne na stronie internetowej Straży Miejskiej w Grudziądzu oraz na naszym profilu na Facebooku.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia.

 

Krzyżówka

Regulamin konkursu