Biblioteka Grudziądz: Słowa pędzlem malowane
Słowa pędzlem malowane
2020-03-04
W piątek 13 marca o godz. 17:00 w Filii nr 3 na Strzemięcinie odbędzie się otwarcie wystawy malarstwa Michała Hawełko.
Michał Hawełko jest absolwentem Akademii Bydgoskiej im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Maluje od 1998 roku. Tworzy obrazy głównie techniką olejną o tematyce martwej natury i pejzaży. W chwili obecnej swoją pasję malarską wykonuje w pracowni w domu. Z czasem oprócz techniki olejnej włączył również pastel z motywami architektonicznymi. Swoje prace wystawiał m.in. na Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Niepełnosprawnych w Grudziądzu, Triennale Jednego Dzieła w Grudziądzu, Międzynarodowym Biennale Sztuk Plastycznych Osób Niepełnosprawnych w Krakowie, na Zamku w Radzyniu Chełmińskim, Jarmarku Spichrzowym w ramach Dni Grudziądza i Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku.
Prace prezentuje na profilu na Facebooku, Instagramie, na kanale na YouTubie oraz na stronie: **
obrazy.grudziadz.com.pl
Obrazy będzie można podziwiać w godzinach otwarcia filii do 14 kwietnia br.
Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu,
biblioteka.grudziadz.pl/
biblioteka.grudziadz.pl/index.php?m=aktualnosci_wiecej&id=1004
Ostatnie Artykuły

Straż Miejska w Grudziądzu pokazała dzieciom siłę jednego odblasku

W Grudziądzu o opiece bez schematów. Pielęgniarki usłyszą o ranach i lekach

Grudziądz pokaże, jak samorząd broni się przed cyfrowymi zagrożeniami

Ferie zimowe 2027 w Kujawsko-Pomorskiem. Uczniowie rozpoczną przerwę dopiero pod koniec lutego
![[PIŁKA NOŻNA] Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 1:3 w Betclic 2. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko przed przerwą](/images/mecz/thumbnails/sandecja-nowy-sacz-olimpia-grudziadz-17052026-13.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 1:3 w Betclic 2. lidze – goście rozstrzygnęli wszystko przed przerwą

Utrudnienia przy Kustronia. W sobotę ruch w Grudziądzu może wyraźnie zgęstnieć

Nowy plan ogólny pod lupą. W Grudziądzu rusza rozmowa o zabudowie

Zbigniew Zamachowski w Grudziądzu. DKF sięga po kultową „Wielką Majówkę”

Rowerowa trasa do Turznic i Dębieńca nabiera kształtu w Grudziądzu

Sezon motorowy już trwa - strażnicy z Grudziądza ostrzegają przed jedną pułapką

Kossaka na finiszu. Na Mniszku widać już ostatni etap przebudowy

Noc Muzeów w Grudziądzu. Koncerty, książka o Lewandowskim i spacer z lampionami

Kosmetyki naturalne na problematyczną skórę - Czy brak chemii oznacza słabsze działanie, czy wręcz przeciwnie?

