SM Grudziądz: Kontynuujemy cykl spotkań z seniorami
**W grudziądzkiej Marinie odbyło się kolejne w ostatnim czasie spotkanie poświęcone bezpieczeństwu seniorów w miejscu zamieszkania. Udział w nim wzięło 30 osób.
**
Dzisiaj, 9 grudnia, funkcjonariusz Zespołu ds. Profilaktyki i Komunikacji Społecznej grudziądzkiej Straży Miejskiej spotkał się z seniorami, a wszystko odbyło się w ramach programu Bezpieczny Senior”. To kolejne tego typu wydarzenie w ostatnim czasie.
Tradycyjnie już była mowa o bezpieczeństwie osób starszych w miejscu zamieszkania. Zwracano uwagę na to, jak chronić się przed kradzieżą i jak zabezpieczać swoje mienie. Ponadto, poruszano inne kwestie dotyczące seniorów m.in. konflikty sąsiedzkie, dewastacje, problemy z osobami bezdomnymi.
W spotkaniu w Marinie udział wzięło 30 osób, członków oddziału rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Straż Miejska w Grudziądzu,
strazmiejska.grudziadz.pl/
strazmiejska.grudziadz.pl/news/content/1156
Ostatnie Artykuły

Grudziądzanie mogą wskazać swojego dzielnicowego w ogólnopolskim plebiscycie

Elegancja bez przesady – jak zachować balans w stylizacjach

Niewinne żarty w sieci mogą skończyć się odpowiedzialnością nawet dla nieletnich
![[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa A) – SKF KPR Sparta Oborniki – MKS Grudziądz 26:34. Goście z Grudziądza potwierdzili formę](/images/mecz/thumbnails/skf-kpr-sparta-oborniki-mks-grudziadz-28032026-2634.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] I Liga Mężczyzn (Grupa A) – SKF KPR Sparta Oborniki – MKS Grudziądz 26:34. Goście z Grudziądza potwierdzili formę

W Marinie młodzi zadają Polsce niewygodne pytanie o własną przyszłość

Poznań w jednym dniu – od pancernych maszyn po Ostrów Tumski

Brawura na drodze dostała surowsze paragrafy, a młodzi kierowcy nowe warunki
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Olimpia Grudziądz – ŁKS Łódź II 2:0. Wicelider wraca do gry na stadionie przy Malinowskiego](/images/mecz/thumbnails/olimpia-grudziadz-lks-lodz-ii-27032026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 2. liga: Olimpia Grudziądz – ŁKS Łódź II 2:0. Wicelider wraca do gry na stadionie przy Malinowskiego

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

W Grudziądzu znów spotkają się organizacje, by łączyć siły nad kawą

Motocyklowa parada stała się tłem dla ważnego apelu o rodziny zastępcze

Jedno spojrzenie w telefon i pieszy sam wchodzi w pułapkę drogi

Grudziądzka scena odda głos młodym aktorom i rozda 1000 zł

