Ulica Kossaka w Grudziądzu zostanie wyłączona z ruchu na ok. 200 m

Kilkusetmetrowy fragment ulicy Kossaka zostanie całkowicie wyłączony z użytkowania z powodu prac budowlanych. Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że zmiana organizacji ruchu zacznie obowiązywać od 20 października 2025 r.
- Grudziądz informuje o wyłączeniu fragmentu Kossaka
- Informacje o terminie i zalecenia
Grudziądz informuje o wyłączeniu fragmentu Kossaka
Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu przekazał, że w związku z realizacją zadania inwestycyjnego “Rozbudowa ulicy Kossaka w ramach zadania inwestycyjnego: Poprawa dostępności komunikacyjnej terenów przemysłowych Mniszek i Rządz w miejscowości Grudziądz” nastąpi zmiana stałej organizacji ruchu. Zmiana obejmie odcinek o długości około 200 m.
Wyłączony fragment zlokalizowany jest od granicy administracyjnej Grudziądza od strony miejscowości Piaski w kierunku Osiedla Mieszkaniowego Mniszek. Fragment drogi ma być całkowicie zamknięty na czas prowadzenia robót budowlanych.
Informacje o terminie i zalecenia
Nowa organizacja ruchu ma zacząć obowiązywać od 20 października 2025 r., zgodnie z komunikatem Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu. Urzędnicy proszą o ostrożność i przepraszają za utrudnienia związane z pracami.
na podstawie: SM Grudziądz.
Ostatnie Artykuły

Trzech kierowców wpadło na W534 - każdy stracił prawo jazdy po ciężkim wykroczeniu

Kwiecień w grudziądzkiej bibliotece zaskoczy seniorów, dzieci i czytelników

Kwiecień w muzeum rozpisany na świąteczną ciszę, wystawy i spacery

Świąteczny rozkład autobusów w Grudziądzu zmieni się na kilka dni

Grudziądz dostaje 58 milionów na nowe komunalne mieszkania

Leśny bieg wraca do Grudziądza z medalem dla dorosłych i dzieci

Dom Handlowy Korzeniewskich wchodzi w remont z planem na nowe życie

Na wielkanocnych drogach zapowiada się ciasno - policja wchodzi do akcji

Mundur, rozmowa i empatia - tak pracuje dzielnicowy z Gruty

Rowerowa rutyna kończy się tam, gdzie przepisy nie wybaczają

Procesja przeszła przez Grudziądz bez jednego zgrzytu - strażnicy czuwali nad ruchem

Anna Rybakiewicz w Grudziądzu - wieczór z historiami, które zostają na dłużej

Grudziądzanie mogą wskazać swojego dzielnicowego w ogólnopolskim plebiscycie

