Urząd Miejski zaprasza na Turystyczny Rajd Samochodowy Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej”

Już w najbliższą sobotę, 12 października, mieszkańcy będą mieli okazję wziąć udział w Turystycznym Rajdzie Samochodowym Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej”. Impreza, która odbywa się pod patronatem Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego, to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu w miłym towarzystwie.
- Rajd jako część większego wydarzenia
- Jak wziąć udział w rajdzie?
- Start i meta rajdu
Rajd jako część większego wydarzenia
Wydarzenie to jest częścią 7. Rundy Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu 2024, a także finałową 3. rundą Turystycznego Pucharu Grudziądza. Uczestnicy będą mieli możliwość rywalizowania na trasie liczącej niemal 50 kilometrów, która zapewni zarówno wspaniałe widoki, jak i różnorodne wyzwania do pokonania.
Jak wziąć udział w rajdzie?
Udział w rajdzie jest otwarty dla wszystkich chętnych, którzy pragną spróbować swoich sił w turystyce samochodowej. Wymagana jest załoga składająca się z kierowcy oraz pilota, a dodatkowo można zabrać ze sobą także osoby towarzyszące. Rajd to nie tylko sport, ale także świetna okazja, by w gronie przyjaciół odkrywać piękno okolicznych terenów.
Start i meta rajdu
Zapisy oraz start rajdu będą miały miejsce w Mega Parku w Grudziądzu, gdzie uczestnicy będą mogli zebrać siły przed wyruszeniem na trasę. Meta rajdu zlokalizowana będzie na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małym Rudniku, co stanowi doskonałe zakończenie całodniowej przygody. Warto zarezerwować czas na to wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń oraz emocji.
Informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Automobilklubu Grudziądzkiego, co ułatwi wszystkim zainteresowanym zaplanowanie uczestnictwa w rajdzie. To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić czas i poznać nie tylko lokalne piękno, ale także innych pasjonatów motoryzacji.
Według informacji z: Urząd Miejski
Ostatnie Artykuły

Utrudnienia przy Kustronia. W sobotę ruch w Grudziądzu może wyraźnie zgęstnieć

Nowy plan ogólny pod lupą. W Grudziądzu rusza rozmowa o zabudowie

Zbigniew Zamachowski w Grudziądzu. DKF sięga po kultową „Wielką Majówkę”

Rowerowa trasa do Turznic i Dębieńca nabiera kształtu w Grudziądzu

Sezon motorowy już trwa - strażnicy z Grudziądza ostrzegają przed jedną pułapką

Kossaka na finiszu. Na Mniszku widać już ostatni etap przebudowy

Noc Muzeów w Grudziądzu. Koncerty, książka o Lewandowskim i spacer z lampionami

Kosmetyki naturalne na problematyczną skórę - Czy brak chemii oznacza słabsze działanie, czy wręcz przeciwnie?

Kalwi & Remi zamkną pierwszy wieczór Magic Lights w Grudziądzu

Rowerowy festiwal wraca do Grudziądza i szykuje dwie wyraźne trasy

Bez kasku nie ruszy rower i hulajnoga - straż miejska w Grudziądzu przypomina

18-latek pędził 142 km/h przez Grudziądz - prawo jazdy stracił od razu

Grudziądz usłyszy nowe rymowanki Henryka Kamińskiego w Bibliotece Miejskiej

