Linia R na Plażę Miejską w Rudniku kursuje codziennie od 24 czerwca
Od 24 czerwca mieszkańcy będą mogli codziennie korzystać z sezonowej linii autobusowej R, która zapewni im łatwy dostęp do Plaży Miejskiej w Rudniku. Wydział Transportu wprowadza również dodatkowe udogodnienia, aby ułatwić podróżowanie po mieście.

Sezonowa linia R kursuje codziennie na Plażę Miejską w Rudniku

W związku z rozpoczęciem wakacji, Wydział Transportu ogłosił, że od 24 czerwca (poniedziałek) sezonowa linia autobusowa R będzie kursować codziennie, zapewniając mieszkańcom łatwy dostęp do Plaży Miejskiej w Rudniku. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy planują spędzić letnie dni nad wodą.

Udogodnienia dla posiadaczy Grudziądzkiej Karty Dużej Rodziny

Na liniach sezonowych R i 11 obowiązuje ta sama taryfa przewozowa, co na zwykłych liniach autobusowych. Jednak posiadacze Grudziądzkiej Karty Dużej Rodziny mogą cieszyć się dodatkowym przywilejem - za bilet na liniach sezonowych nie muszą płacić. To znaczne ułatwienie dla rodzin wielodzietnych, które chcą spędzić czas nad wodą bez dodatkowych kosztów.

Korekta rozkładów jazdy linii R

Aby jeszcze bardziej usprawnić podróżowanie, wprowadzono kilka minutowych korekt w czasach odjazdów z krańcówek linii R. Aktualny rozkład jazdy można znaleźć na stronie internetowej Wydziału Transportu, a wkrótce zostanie on również umieszczony na przystankach autobusowych. Dzięki temu pasażerowie będą mogli lepiej planować swoje podróże.

Linia nr 4 ułatwia dojazd do Plaży Tarpno

Wydział Transportu przypomina również, że do Plaży Tarpno można dojechać linią nr 4, która na wybranych kursach ma zmienioną trasę. Dzięki temu mieszkańcy mogą łatwiej dotrzeć do tego popularnego miejsca rekreacyjnego, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników plażowania.

Więcej informacji na Facebooku Wydziału Transportu

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wszelkimi zmianami i aktualnościami dotyczącymi transportu miejskiego, Wydział Transportu prowadzi profil na Facebooku. Znajdują się tam najnowsze informacje, które mogą być pomocne dla wszystkich korzystających z komunikacji miejskiej.

Urząd Miejski zachęca mieszkańców do korzystania z wakacyjnych udogodnień i życzy wszystkim udanego wypoczynku nad wodą!


Na podst. Urząd Miejski