Zapisy na Bieg Kobiet 2024
Przygotujcie sneakersy, Panie! Park Miejski w Grudziądzu stanie się areną zdrowego ducha w zdrowym ciele – zbliża się festiwal biegowy dedykowany kobietom.
  • Marzec w Parku Miejskim przeznaczony dla biegających pań
  • 5 km trasa promująca zdrowy styl życia i integrację
  • Koniec lutego – ostatni termin na rejestrację
  • Pakiet startowy i medal na mecie czekają na uczestniczki

Ożywienie miasta niebawem nabierze kobiecego rytmu, bowiem już 10 marca na ścieżkach Parku Miejskiego rozbrzmi krok biegaczek. Lokalna społeczność ma okazję do wspólnego celebrowania ruchu na łonie przyrody. Organizowany Bieg Kobiet to więcej niż wyścig – to święto aktywności i kobiecości niezależnie od wieku czy doświadczenia w biegach.

Połączenie sportu z relaksem to cel, dla którego warto zasznurować buty i dołączyć do innych entuzjastek zdrowego stylu życia. Nie odbywa się tu pomiar czasu – liczy się uczestnictwo i radość z aktywności na świeżym powietrzu. Droga przez park to około pięciokilometrowa trasa, która ma za zadanie przede wszystkim dostarczać przyjemności.

Ostatni dzień lutego to termin, który powinien zapaść w pamięci każdej chętnej do udziału. Do tego dnia można się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce w wydarzeniu, które na mecie nagrodzi każdą uczestniczkę medalem. Wpisowe w wysokości 50 złotych gwarantuje nie tylko udział, ale także specjalny pakiet startowy, w tym ręcznik z pamiątkowym nadrukiem. Na zakończenie zawodów organizatorzy zapewniają słodki poczęstunek, sprzyjający odprężeniu i wymianie wrażeń z nowo poznanymi przyjaciółkami biegowymi.

Wydarzenie to jest nie tylko okazją do poprawy kondycji, ale także do nawiązywania nowych znajomości i cieszenia się wspólnie spędzonym czasem. Niezależnie od tego, czy jesteś zapaloną biegaczką, czy zaczynasz swoją przygodę z bieganiem – Bieg Kobiet jest dla Ciebie. Przygotuj się na wyjątkowy dzień pełen radosnego ruchu, motywacji i niezapomnianych wspomnień!


Na podst. UM Grudziądz