Policja Grudziądz: Spotkanie policjanta z przedszkolakami

1 min czytania

Policjant z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej odwiedził przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego Bajkolandia. W ramach trwających wakacji omówił z dziećmi zasady bezpiecznej zabawy oraz prawidłowego poruszania się po drogach.

Wczoraj (25.07.2023) dzieci z Przedszkola Niepublicznego Bajkolandia miały miłe spotkanie z policjantem. Pszczółki, Maleństwa, Tygrysy, Smerfy i Gumisie z zaciekawieniem słuchały sierż. sztab. Łukasza Rosadę, który szczegółowo omówił z nimi zasady bezpiecznej zabawy na wakacjach. Bardzo dużą uwagę poświęcił odpowiedzialnej zabawie nad wodą w ramach trwającej akcji edukacyjnej pod nazwą Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Dzieci przyswoiły sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Każde z nich miało okazję wcielić się w rolę pieszego, kierowcy lub policjanta w ramach inscenizacji z wykorzystaniem rekwizytów i materiałów dydaktycznych.

autor: asp. Łukasz Kowalczyk

Komendant Miejski Policji w Grudziądzu,

grudziadz.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb2/informacje/wiadomosci/138682,Spotkanie-policjanta-z-przedszkolakami.html

Autor: krystian