W związku z realizacją inwestycji pn. „Budowa drogi łączącej ulicę Waryńskiego z ulicami Rapackiego i Dworcową” od 29 czerwca, od godzin porannych, zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w obrębie ulicy Waryńskiego.

 


Zmiana organizacji ruchu dotyczy wjazdu na teren przemysłowy po byłych zakładach „STOMIL”. W związku z koniecznością wykonania sieci kanalizacji sanitarnej, wjazd na teren przemysłowy zostanie zamknięty. Mapa zamknięcia dostępna jest tutaj.

Dojazd do terenu przemysłowego po zakładach „STOMIL” odbywać się będzie poprzez nowo wybudowane rondo u zbiegu ulicy Rapackiego i Dworcowej. Zarządca drogi wyznaczył objazdy dla pojazdów wszystkich kategorii:
- z kierunku Olsztyna (DK 16) / Kwidzyna (DK 55) poprzez ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,
- z kierunku Torunia (DK 55)/ autostrady A1 poprzez ul. Waryńskiego, ul. Łyskowskiego, ul. Piłsudskiego, ul. Rapackiego,
- z kierunku Wąbrzeźna (DW 534) poprzez ul. Focha, ul. Rapackiego.

Mapa objazdu dostępna jest tutaj.

Ponadto, od 6 lipca, od godzin porannych wyłączone zostanie skrzyżowanie ulicy Waryńskiego – Ruchniewicza – wjazd na teren przemysłowy „STOMIL” , objazd dla wszystkich kategorii wyznaczono poprzez ulicę Piłsudskiego i ulicę Łyskowskiego.

Tymczasowa organizacja obowiązuje do odwołania.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Informacji w zakresie zmian w organizacji ruchu drogowego udziela: Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Biuro Prasowe i Medialne