Wypożyczalnia Główna Biblioteki Miejskiej zaprasza wszystkich książkoholików do udziału w imprezie zatytułowanej „Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze”.

 

Każdy czytelnik może do niej przystąpić między 17 stycznia a 30 listopada 2022 r. Wystarczy pobrać z działu kartę zgłoszeniową oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Następnie należy zapoznać się z dostępnym na stronie internetowej Biblioteki Regulaminem imprezy czytelniczej, a następnie przystąpić do zabawy.

Podejmując wyzwanie należy wypożyczyć w Wypożyczalni Głównej pozycje książkowe zgodnie z kryteriami podanymi w karcie (wpisać tytuł i autora) oraz odpowiedzieć na dodatkowe pytanie. Po spełnieniu wszystkich warunków, wypełnioną kartę należy złożyć w Bibliotece Głównej przy ul. Legionów 28 lub w jednej z filii najpóźniej do 30 listopada 2022 r. Na zwycięzców czekają ciekawe i cenne nagrody.

„Cztery pory roku z książką – całoroczne potyczki czytelnicze” to impreza organizowana w ramach zadania miękkiego GBO nr 11/2022 „Imprezy kulturalno-edukacyjne w grudziądzkich bibliotekach oraz Rodzinny Festyn Integracyjny”, którego wnioskodawcą jest Piotr Rohde.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej.


Biuro Prasowe i Medialne