Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Do nietypowej interwencji grudziądzkich policjantów doszło w niedzielę. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Marusza pod Grudziądzem przejeżdżający kierujący na poboczu zauważył małą, ranną sarenkę, która jest atakowana przez psy. Na miejsce przybyli funkcjonariusze z grudziądzkiej „drogówki”, którzy przy pomocy pracowników Centrum Opieki nad Zwierzętami pomogli zwierzęciu.

Do nietypowej interwencji grudziądzkich policjantów doszło w minioną niedzielę (02.05.2021). Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że na poboczu w miejscowości Marusza pod Grudziądzem, leży ranna sarna, która jest atakowana przez psy. Na miejsce natychmiast został skierowany patrol Policji. Mundurowi po przybyciu na miejsce zobaczyli małą sarnę, która posiadała widoczne rany. Funkcjonariusze natychmiast poprosili o pomoc pracowników z Centrum Opieki nad Zwierzętami, którzy po przybyciu na miejsce zaopiekowali się zwierzęciem.

Policjanci niosą pomoc przede wszystkim ludziom, kiedy jednak zachodzi taka potrzeba, bez wahania ratują także zwierzęta.

podkom. Robert Szablewski