Ferie w Solankach - rodzinna promocja w Geotermii Grudziądz

W samym sercu Grudziądza panuje zimowy ruch — rodziny z dziećmi szukają miejsca, gdzie można połączyć zabawę z relaksem. Geotermia przygotowała ofertę, która ma ułatwić taki wybór i zachęcić do wspólnych wyjść poza dom. W powietrzu czuć zapach pary znad basenów solankowych i dziecięcy śmiech na torach wodnych. To propozycja na ferie, która ma prostą zaletę — mniej stresu przy planowaniu rodzinnego czasu.
Geotermia Grudziądz przygotowała promocję dla rodzin na czas ferii. W okresie 2 do 13 lutego obowiązuje specjalna oferta na bilet rodzinny 2+1 — w praktyce dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci mogą skorzystać z wejścia w cenie biletu rodzinnego przewidzianego dla modelu 2+1. Informację o promocji przekazał Urząd Miejski w Grudziądzu, a sam obiekt prowadzi Geotermia Grudziądz.
Co warto wiedzieć przed wizytą:
- Okres promocji: 2 do 13 lutego.
- Uprawnieni: dwie osoby dorosłe + dwoje dzieci w cenie biletu bilet rodzinny 2+1.
- Miejsce: baseny solankowe w Solankach — przestrzeń do zabawy i odpoczynku zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
- Źródło informacji: Urząd Miejski w Grudziądzu / Geotermia Grudziądz.
Ferie w Solankach to szybka opcja na aktywne popołudnie bez wyjazdu z miasta — ciepła woda, atrakcje dla najmłodszych i miejsce, gdzie rodzice mogą odpocząć. Przed przyjazdem warto sprawdzić szczegóły organizacyjne bezpośrednio u operatora obiektu, by uniknąć niespodzianek związanych z dostępnością i zasadami wejścia.
na podstawie: UM Grudziądz.
Autor: krystian

