Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Od 2 sierpnia ruszy remont torowiska na ulicy Wybickiego. W związku z tym w tym obszarze wystąpią utrudnienia dla kierowców.

 

fot. Mariusz Nasieniewski

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że w związku z koniecznością przeprowadzenia prac remontowych torowiska tramwajowego w ciągu ulicy Wybickiego, od 2 sierpnia zmianie ulegnie stała organizacja ruchu w ciągu ulicy Wybickiego, na odcinku od Rybnego Rynku do ul. gen. Sikorskiego. Z ruchu wszelkich pojazdów wyłączona zostanie możliwość wjazdu pojazdów w ulicę Wybickiego od strony ulicy gen. Sikorskiego, a ruch pojazdów przekierowany zostanie na ulice: Wąską, Kościuszki, Solną, Podgórną oraz na ulicę Sienkiewicza i ulicę Kosynierów Gdyńskich. Z kierunku Centrum ruch pojazdów możliwy będzie drogą jednokierunkową w relacji Rybny Rynek – gen. Sikorskiego.

Informacji w zakresie zmian w organizacji ruchu drogowego udziela: Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A – tel. 56 66 30 823, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.Biuro Prasowe i Medialne