Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Materiały reklamowe w formie papierowej to obowiązkowy element skutecznej kampanii promocyjnej. Dzięki nim masz szansę trafić do szerszego grona odbiorców i pozyskać nowych klientów. Zanim jednak to się stanie, musisz znaleźć odpowiednią drukarnię, która zajmie się realizacją projektu. Na co zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszą ofertę i nie przepłacić? Podpowiadamy!

Drukarnia internetowa czy stacjonarna?

Prowadzenie firmy pochłania dużo czasu, dlatego warto szukać rozwiązań, które usprawnią proces zarządzania przedsiębiorstwem. Jednym z nich jest korzystanie z drukarni online, gdyż nie musisz się osobiście udawać do siedziby firmy poligraficznej. 

Zamówienie na materiały reklamowe złożysz w wolnej chwili, nie wychodząc nawet z biura. Masz też możliwość, by na spokojnie zapoznać się z ofertą i zdecydować, które produkty przydadzą się w Twojej firmie. Ponadto wydruk online zwykle jest nieco tańszy niż w stacjonarnych punktach, dzięki czemu ograniczysz wydatki w firmie. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze najlepszej oferty?

Strona drukarni internetowej

Witryna internetowa stanowi wizytówkę każdej firmy i stanowi źródło przydatnych informacji dla klientów. Powinna być czytelna, intuicyjna w obsłudze i przyjazna użytkownikom. Za przykład może posłużyć strona drukarni internetowej OpenPrint, na której znajdziesz pełną ofertą z dokładnym opisem produktów. 

Są one pogrupowane według kategorii tematycznych, co ułatwia wyszukanie potrzebnych formatów reklamowych. Na uwagę zasługuje też łatwy proces złożenia zamówienia na wydruk, z którym poradzą sobie nawet niedoświadczeni użytkownicy.

Katalog produktów

Plakaty reklamowe

Plakaty reklamowe

Dobra drukarnia powinna oferować szeroki wybór rodzajów i formatów materiałów promocyjnych. W ten sposób unikniesz konieczności składania zamówienia w kilku miejscach i wszystkie niezbędne produkty kupisz w jednej firmie. Ponadto zlecając np. druk plakatów online, powinieneś mieć kilka opcji do wyboru. W godnej polecenia drukarni internetowej znajdziesz bowiem plakaty jedno lub dwustronne, a nawet wielkoformatowe.

Cennik wydruku online

Katalog reklamowy

Katalog reklamowy

Na stronie ofertowej wszystkie informacje muszą być zaprezentowane w przejrzysty sposób. Nie może na niej zabraknąć szczegółowego cennika, w którym są wyszczególnione koszty dla danego produktu i jego nakładu. Tanie drukarnie internetowe powinny też oferować zniżki naliczane przy większych zamówieniach. Zwróć również uwagę na to, czy klienci mają możliwość wzięcia udziału w specjalnych promocjach i programach lojalnościowych.

Jakość wydruku online

Kalendarz biurkowy

Kalendarz biurkowy

Cena jest ważna, ale nie może być głównym kryterium decydującym o wyborze danej oferty. Przede wszystkim liczy się efekt, dlatego powinieneś zwrócić uwagę na standardy oferowanych produktów. Nie oznacza to, że tani druk online musi być równoznaczny z gorszą jakością. 

Dobre drukarnie mają do dyspozycji nowoczesne maszyny, dzięki którym możliwe jest zachowanie dobrych parametrów wydruku przy ograniczeniu jego kosztów. Na przykład kalendarze biurkowe są wykonywane w technologii cyfrowej lub offsetowej, co przekłada się na ich trwałość i dokładne odwzorowanie detali projektu.

Szybkość realizacji zamówienia

Najlepsze drukarnie internetowe są wyposażone w rozbudowany park maszynowy, który umożliwia sprawne realizowanie zamówień. W takich firmach czas oczekiwania na dostarczenie materiałów reklamowych ogranicza się maksymalnie do kilku dni roboczych. Dodatkowo dostawa powinna być bezpłatna na terenie całego kraju.