UM Grudziądz: Nabór na bezpłatne warsztaty
Biblioteka Miejska w Grudziądzu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 10-14 lat na bezpłatne zdalne warsztaty Edukacja online”, w ramach projektu Sieć na kulturę”, który jest realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzą się jak efektywnie uczyć się przy pomocy Internetu, gdzie szukać przydatnych i wiarygodnych materiałów oraz ćwiczeń. Poznają popularne platformy edukacyjne typu Khan Academy, Coursera, Canva czy Quizizz, w których będą mogli stworzyć wyjątkowe plakaty, prezentacje, posty na Facebooka, quizy i minigry. Przedstawimy czym jest storytelling, czyli sztuka przekazywania historii. Porozmawiamy na temat ekologii czym są elektrośmieci i jak zmniejszyć ich wpływ na środowisko oraz zastanowimy się, czy serwery w jakikolwiek sposób oddziałują na atmosferę. Po skończonych zajęciach każde dziecko będzie bogatsze o praktyczną wiedzę na temat technologii informacyjno-komunikacyjnych.
Zajęcia rozpoczną się 13 kwietnia i potrwają do 2 czerwca 2021 r. Odbywać się będą 2 razy w tygodniu (wtorek, środa) o godz. 16:00.
Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy w Dziale dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej ul. Legionów 28. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 56 46 202 01.
Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego w Grudziądzu
Urząd Miejski w Grudziądzu,
grudziadz.pl/artykul/69/17559/nabor-na-bezplatne-warsztaty
Ostatnie Artykuły

Malczewskiego zostanie zamknięta, a ruch przeniesie się na Mniszek

Jedno niedopięcie może skończyć się tragedią w aucie z dzieckiem

Grudziądz odda hołd w nowym święcie państwowym pod pomnikiem Żołnierza Polskiego

Grudziądz sprawdza rozkład linii 4 i letnich autobusów na Rudnik

Paralizator w rękach grudziądzkich policjantów przeszedł prawdziwy test

Grudziądz szykuje majówkę z flagą, historią i sportem w kilku miejscach

Grudziądz rozbłysnął w regionie, a nagroda od razu trafiła do rodzin

Znikają obraźliwe napisy z Grudziądza - tym razem pracowali osadzeni

Grudziądz Go! Festival - kino sportowe, które ma rozpędzić miasto

Grudziądz odda hołd ofiarom Katynia przy pomniku na Mickiewicza

Radiowóz skradł całe show podczas wizyty uczniów w straży miejskiej

Pilecki wraca do Grudziądza - spotkanie z autorem, które warto wpisać w kalendarz

Przy Stanicy Żeglarskiej nauczą, jak działać, gdy liczą się sekundy

