Licówki – czym są i gdzie je wykonać w Krakowie?

Stomatologia podobnie jak wiele innych dziedzin medycyny przeszła naprawdę długą drogę i rozwój technologiczny w trakcie XX wieku jest w tej kwestii ogromny. Celem stomatologii jest więc już nie tylko utrzymanie zębów w dobrym stanie (wciąż jest to oczywiście najważniejsze zadanie), ale też nadanie im ładnego wyglądu. W tym celu powstała stomatologia estetyczna, która oferuje na przykład zakładanie licówek.

Zakładanie licówek w Krakowie

Stomatologia estetyczna pozwala stworzyć piękny uśmiech nawet wtedy gdy zęby nie są idealne. Zakres jej usług obejmuje nie tylko usuwanie kamienia poprzez na przykład piaskowanie bądź wybielanie zębów. Stomatologia estetyczna znalazła również sposób na poprawienie zębów, gdy te mają nieestetyczny kształt. W tym pomagają licówki. Są to specjalne nakładki na zęby zmienające ich kształt. Najczęściej wykonuje je się z porcelany bądź kompozytu. Gdy marzą nam się licówki kraków to naprawdę ciekawe miejsce. Znajduje się tam sporo specjalistów, którzy założą nam licówki, a te pozwolą nam cieszyć się pięknym uśmiechem, w którym nie wyróżniają się na przykład wyszczerbione zęby.

Licówki na zęby mają naprawdę wiele zalet. Są one przede wszystkim trwałe i wytrzumują naprawdę wiele, gdyż takie czynności jak picie kawy, palenie papierosów czy inne wykonywane przez miliony osób czynności, które mają wpływ na powierzchnię zębów nie prowadzą do odbarwienia licówek. Więcej na temat stomatologii estetycznej i nie tylko dowiedzieć się można wchodząc na takie portale jak http://sp1.ostroleka.pl/ i http://cadenza.pl/, gdzie znajduje się szereg porad dotyczących zdrowia i nie tylko.