Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

Trwają zapisy na sierpniową grę miejską. Podczas zabawy uczestnicy będą musieli odszukać ukrytych w przestrzeni miejskiej książek.


 


Biblioteka zaprasza do udziału w grze miejskiej „Na tropie książki”, organizowanej w ramach projektu „Spotkanie na żądanie – odsłona trzecia”. Projektu jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków gminy-miasto Grudziądz.

Gra odbędzie się w sobotę 7 sierpnia 2021 r. w godz. 10:00-13:00 na terenie Grudziądza. Zabawa jest skierowana do szerokiej publiczności: dzieci, młodzieży, osób dorosłych, seniorów. Można wziąć w niej udział pojedynczo lub w 2-osobowych drużynach. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział pod opieką osoby pełnoletniej.

Zadaniem uczestników będzie odszukanie ukrytych w przestrzeni miejskiej książek, które staną się własnością znalazcy. Poszukiwanie książek będzie odbywało się na podstawie wskazówek publikowanych na profilu facebookowym oraz wykonywaniu zadań w punktach pośrednich. Do odnalezienia będzie łącznie 10 pakietów. Jeden pakiet będzie zawierał książkę z literatury dziecięco-młodzieżowej oraz dwie książki dla dorosłych.

Warunkiem udziału w Grze jest posiadanie sprawnie działającego telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i czytnikiem kodów QR lub zainstalowaną aplikacją do skanowania kodów. Należy posiadać spersonalizowane konto w serwisie Facebook oraz Kartę Udziału, która zostanie wydana w dniu przeprowadzenia Gry.

Zgłoszenia do Gry przyjmowane są do 30 lipca 2021 r. włącznie:

– telefonicznie 56 46 202 01 wew. 25,

– za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

– osobiście w Czytelni Czasopism Biblioteki Miejskiej przy ul. Legionów 28.

Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowy regulamin gry dostępny na stronie internetowej.

 
fot. Studio Vento


Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego w Grudziądzu