Od 25 marca do 8 kwietnia mieszkańcy Grudziądza mogą wyrażać swoje opinie i uwagi na temat zmian wprowadzonych do „Lokalnego Programu Rewitalizacji Grudziądza na lata 2017-2023. Konsultacje społeczne w formie elektronicznej.


 

Mieszkańcy Grudziądza mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych na temat „Lokalnego Programu Rewitalizacji Grudziądza na lata 2017-2023”, które dotyczyć będą załącznika do projektu uchwały.

Treść dokumentu dostępna jest na miejskiej stronie internetowej www.grudziadz.pl w zakładce konsultacje społeczne oraz na stronie internetowej www.bip.grudziadz.pl w zakładce konsultacje społeczne z mieszkańcami.

Od 25 marca do 8 kwietnia mieszkańcy Grudziądza mogą wyrażać swoje opinie i uwagi na temat zmian wprowadzonych do Programu za pomocą specjalnego formularza, który można pobrać z w/w stron internetowych. Wypełnione formularze można złożyć osobiście do urn/skrzynek usytuowanych przy wejściu do przyziemia budynku Ratusza od strony ul. Ratuszowej oraz przy dyżurce w budynku Straży Miejskiej przy ul. Piłsudskiego 51. Zalecamy jednak o kontakt drogą mailową i o przesłanie wypełnionego formularza pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zmiany wprowadzone do Programu Rewitalizacji dotyczyć będą między innymi doprecyzowania celów rewitalizacji oraz odpowiadającym im kierunkom działań, aktualizacji danych na temat zaplanowanych przedsięwzięć, systemu zarządzania realizacją Programu czy systemu monitoringu i oceny skuteczności działań.

W trakcie konsultacji społecznych zainteresowane osoby mogą również składać propozycje przedsięwzięć rewitalizacyjnych, które powinny lub mogą być realizowane w Grudziądzu do 2023 roku. Zgłaszane przedsięwzięcia powinny rozwiązywać problemy takie jak m.in. bezrobocie, zwłaszcza to długotrwałe, przestępczość, zjawiska patologiczne czy nagromadzenie obiektów zabytkowych.

W celu zgłoszenia nowych projektów do LPR należy wypełnić „Kartę projektu” dostępną w wersji elektronicznej na wskazanych stronach internetowych a następnie należy ją przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Biuro Prasowe i Medialne