Jutro, 21 marca, w godzinach porannych przywrócona zostanie stała organizacja ruchu w obrębie jednego ze skrzyżowań. To istotne zmiany dla kierowców, ale i pasażerów komunikacji mieskiej.

 

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu informuje, że od dnia 21 marca (sobota) od godzin porannych przywrócona zostanie stała organizacja ruchu w obrębie skrzyżowania ulic: Konarskiego - Pruszyńskiego - Nad Torem - Bydgoska, a tym samym od dnia 22 marca (niedziela) od godz. 00:01, przywrócony zostanie ruch komunikacji miejskiej w obrębie wyżej wymienionego skrzyżowania.

Informacji w zakresie zmian rozkładu jazdy komunikacji zbiorowej udziela Wydział Komunikacji Miejskiej Urzędu Miejskiego w Grudziądzu – tel. 56 45 10 447, 56 45 10 432.

Wszelkich informacji w zakresie zmian w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu – tel. 56 66 30 823, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu