Specjalna oferta dla mieszkańców Miasta Grudziądz i Powiatu Grudziądzkiego stworzona przez IKEA i Geo Solar. Odwiedź nasze stoisko na Jarmarku Spichrzowym w Grudziądzu w weekendy 8-9 oraz 15-16 czerwca i porozmawiaj z nami o oszczędnościach jakie możesz uzyskać dzięki wykorzystaniu energii słonecznej w Twoim domu.

Dzięki instalacji fotowoltaicznej oszczędzanie stanie się proste. Twój dom może generować czystą energię odnawialną, z zyskiem dla Ciebie i z poszanowaniem środowiska naturalnego. Fotowoltaika to stabilne i przewidywalne koszty energii elektrycznej przez co najmniej 20 lat. Dodatkowo nadwyżkę energii, której nie zużyjesz od razu, możesz wprowadzić do sieci dystrybucyjnej i odebrać 80% tej energii w przeciągu roku, bez dodatkowych opłat. Co równie ważne, by oszczędzać na rachunkach za prąd nie musisz inwestować własnych środków, oferta finansowa IKANO Bank pozwala sfinansować do 100% kosztów instalacji fotowoltaicznej IKEA.

Produkując zielony prąd z energii słonecznej pomagasz też naszej planecie i swojej lokalnej społeczności, zmniejszając emisje dwutlenku węgla czym między innymi pomagasz ograniczać zjawisko smogu, coraz częściej pojawiającego się w Polsce.

Dodatkowym argumentem za zainteresowaniem się instalacją fotowoltaiczną jest możliwość odliczenia kosztu instalacji od podatku (możesz z tego skorzystać, jeżeli spełnisz warunki przewidziane przepisami prawa i zależeć będzie to od Twojej indywidualnej sytuacji), a środki uzyskane ze zwrotu podatku możesz przeznaczyć np. na kuchnię od IKEA, edukację, wakacje czy dowolny ważny dla Ciebie cel.

Tylko do 30 czerwca mieszkańcy Grudziądza i powiatu grudziądzkiego mogą skorzystać z wyjątkowej oferty na intalacje fotowoltaiczne IKEA:

  • promocyjna cena zestawu fotowoltaicznego
  • inwestycja bez angażowania środków własnych
  • 3 pierwsze raty gratis dla Kredytu na co najmniej 120 miesięcy zostaną opłacone przez Geo Solar
  • odliczenie w rozliczeniu podatkowym za 2019 rok 18% lub 32% wartości inwestycji
  • unikalna na rynku gwarancja produkcji energii elektrycznej na 5 lat
  • rozwiązanie „pod klucz” od rozpoznania potrzeb, przez dopasowanie promocyjnego pakietu, po montaż i monitoring zamontowanej instalacji
  • wysokie bezpieczeństwo inwestycji wykonanej zgodnie z najwyższymi europejskimi normami IEC

Żeby obliczyć koszty instalacji dla Twojego domu w promocji dla Grudziądza i powiatu grudziądzkiego wystarczy wejść na stronę internetową https://www.ikea.com/pl/pl/sloneczne-miasto/index.html i wypełnić prosty formularz kontaktowy.

Biuro Prasowe Prezydenta