Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Grudziądz

 Konkurs na Facebooku
2019-06-07

Biblioteka Miejska zaprasza pełnoletnich Czytelników do udziału w konkursie zatytułowanym "Spotkanie na żądanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską".

Zadaniem uczestników jest udzielenie odpowiedzi na pytanie: Agnieszka Lingas – Łoniewska nazywana jest Dilerką Emocji. Która z Jej książek wywołała w Tobie, drogi Czytelniku, największe emocje i dlaczego? Opisz nam te przeżycia w max. 6 zdaniach. Odpowiedzi należy przesyłać w wiadomości prywatnej na Fanpage Biblioteki oraz dopisać: Akceptuję Regulamin konkursu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Konkurs trwa od soboty 08.06.2019 r. od godz. 00:01 do 17.06.2019 r. do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 18.06.2019 r. za pośrednictwem Fanpage’a.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie najciekawsze. Ich autorzy otrzymają nagrodę w postaci bonu upominkowego o wartości 50 złotych oraz wejściówkę na spotkanie z pisarką.

Konkurs organizowany jest w ramach projektu "Spotkanie na żądanie" dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Regulamin konkursu

 "Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"


Organizatorzy:
   

Partnerzy medialni: