Grudziądzką jednostkę policji odwiedzili uczniowie z Ośrodka Szkolenia i Wychowania–OHP w Grudziądzu. Podczas wizyty młodzież zwiedziła komendę oraz dowiedziała się jak wygląda i na czym polega praca policjantów w różnych wydziałach. Były też przestrogi, a na koniec drobne upominki.

Wczoraj (11.04.19) grudziądzką jednostkę policji odwiedzili uczniowie z Ośrodka Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Grudziądzu. Młodzież zwiedziła kilka ciekawych miejsc w komendzie. Policjanci opowiadali o swojej pracy i sprzęcie jakim dysponują. Uczniowie zobaczyli między innymi jak wygląda stanowisko kierowania grudziądzką jednostka, policyjny areszt i pomieszczenie technika kryminalistyki ze specjalistycznym sprzętem. Goście mieli też okazję posłuchać o tym jak w policji wykorzystuje się psy służbowe.

Mundurowi wykorzystali także wizytę uczniów na przestrogi. Policjanci wyświetlili uczniom krótki film pt. „Narkotyki i Dopalacze Zabijają”,  żeby wskazać jak niebezpieczne jest używanie tych środków.

Na koniec spotkania stróże prawa wręczyli gościom drobne upominki.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Ładowanie odtwarzacza...

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.