Strażnik Maciej Lewandowski i starszy inspektor Jarosław Lewandowski odebrali tytuły Dzielnicowego Roku i Patrolowego Roku 2018. Nagrody wręczył Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski.

 

Spotkanie, na którym wyróżnieni zostali nasi funkcjonariusze, odbyło się w Refektarzu Urzędu Miejskiego w poniedziałek, 11 marca. W wydarzeniu udział wziął ponadto między innymi Komendant Jan Przeczewski, a także komendanci grudziądzkiej Policji i Straży Pożarnej, bowiem nagrody odebrali też policjanci i strażak.

- Praca w Policji, Straży Pożarnej, czy Straży Miejskiej to nie tylko zwykłe wypełnianie obowiązków zawodowych, to służba i misja, a Wy jesteście  najlepszymi funkcjonariuszami roku 2018. W imieniu mieszkańców Grudziądza, których codziennie chronicie i wspieracie, składam serdecznie podziękowania i wyrazy uznania. Niech przyznana nagroda, która jest najlepszym dowodem na to, że przełożeni dostrzegają Państwa zaangażowanie i poświęcenie, będzie motywatorem na kolejne miesiące i lata służby - mówił prezydent Maciej Glamowski.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Grudziądzu


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.