Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Mirosława Meyer. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania w dniu 5.03.2019 r. i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 38–latka.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Mirosława Meyer. 38–letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Świecie n/Osą rano w dniu 5.03.2019 r. opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna był widziany w dniu zaginięcia na stacji paliw Orlen w miejscowości Łasin.

Rysopis: wzrost 175/180 cm, wątłej budowy ciała, włosy krótkie, oczy koloru piwnego.

Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę, jasne spodnie i siwe moro, buty typu trampki oraz czapkę zimową. Może mieć przy sobie czarny plecak z zielonymi elementami. Funkcjonariusze  proszą o zwrócenie uwagi na osobę o wskazanym rysopisie i wizerunku.

Policjanci apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informację o miejscu jego przebywania o pilny kontakt. Informację można przekazać do Zespół do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351, lub też dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Wiadomości przyjmie również dyżurny KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221.

Autor: asp. szt. Jacek Jeleniewski
Publikacja: asp. szt. Jacek Jeleniewski

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.